Wachlarz palet – Tefra Poznań

Tefra jest rodzinną firmą, która została założona w 1993 roku w Poznaniu. Od tamtego czasu zajmuje się sprzedażą oraz skupem palet. Wiele lat pracy pozwoliło firmie zbudować własną markę oraz zdobyć doświadczenie i zaufanie wielu dużych Klientów. Rzetelność oraz wciąż powiększająca się lista zadowolonych klientów to najlepsza wizytówka Tefry.

W swojej ofercie firma posiada bardzo dużo artykułów, poczynając od palet jednorazowych, palet przemysłowych, na paletach drewnianych, nadstawkach paletowych i europaletach kończąc. Tefra zajmuje się także naprawą palet jednorazowych i przemysłowych. Nie kończą swojej działalności na typowych, znanych wszystkich paletach – chętnie przyjmują zamówienia nawet na te najbardziej nietypowe.

Pracownicy Tefry są wykwalifikowani i profesjonalni, a każdy klient może liczyć na pomoc w doborze odpowiednich palet. W nagłych przypadkach Tefra służy również dowozem artykułów. Temat skupu palet jest bardzo przyjemny, ponieważ Tefra posiada cztery punkty na terenie Poznania, z których mogą skorzystać klienci chcący oddać niepotrzebne im już palety. Dodatkowo po skupie klient dostaje kartę przekazania odpadu.

Można również oddać produkt paletopodobny, za który otrzyma się zapłatę oraz, wspomnianą wcześniej kartę przekazania odpadu.

Palety jednorazowe – transport na raz?

Palety jednorazowe są jedną z wielu odmian produkowanych współcześnie palet. Ich wymiary to 1200 mm x 800 mm, a udźwig zależy od dokładnego rodzaju palety, gdyż nawet palety jednorazowe występują w kilku wersjach. Palety jednorazowe są idealnym wyborem dla tych, którzy chcą znacznie obniżyć koszty transportu.

W przypadku niewielkiej liczby transportów, nie zawsze trzeba inwestować grube pieniądze w palety przemysłowe, czy europalety, można wtedy użyć zamiennika w postaci palet jednorazowych, jeżeli tylko wymiary spełniają oczekiwania klienta. Mimo trochę gorszej jakości, palety jednorazowe muszą być wyprodukowane zgodnie z normami oraz muszą posiadać odpowiednią jakość dla zachowania bezpieczeństwa transportu i ludzi, którzy będą towarzyszyć w transporcie.

Palety jednorazowe Poznań

Firma Tefra posiada w swojej ofercie kilka wariantów palet jednorazowych: palety jednorazowe lekkie (inaczej zwane cienkimi), palety jednorazowe grube oraz palety jednorazowe malowane, wzmacniane. Więcej informacji można znaleźć tutaj: https://www.tefra.com.pl/palety-jednorazowe/

Palety jednorazowe lekkie są to palety używane, z odzysku, jednak są suche, czyste i nieuszkodzone. Wymiary tych palet wynoszą 1200 mm x 800 mm, a udźwig to maksymalnie 800 kg.

Palety jednorazowe grube zbudowane są z grubszych, stabilniejszych desek. Są to palety używane, jednak tak jak cienkie, są suche, nieuszkodzone i czyste. Ze względu na lepszą, solidniejszą budowę, ich udźwig wynosi do 1000 kg.

Palety jednorazowe malowane, wzmacniane mają identyczne wymiary jak palety cienkie i grube. Są to palety odpowiadające konstrukcji i ładowności palet euro, jednak ich znaki zostały zamalowane. Palety malowane są czyste, suche oraz nieuszkodzone, a ich ładowność wynosi do 1500 kg.