Usługi concierge w banku

Nowoczesne banki, które w swojej ofercie mają produkty i usługi przeznaczone dla najbardziej zamożnych klientów, stawiają na kompleksową obsługę. Bankowość prywatna dostępna osobom posiadającym aktywa o wysokiej wartości sięgającej kilkuset tysięcy złotych i więcej to obecnie nie tylko zarządzanie finansami.

Dziś tego typu instytucje bardzo często oferują usługi concierge, a więc konsultantów zajmujących się realizacją pilnych zadań związanych głównie z życiem prywatnym klientów. Wśród nich wymienić można chociażby wynajęcie samochodu z kierowcą, wysyłanie kwiatów, zakup biletów na ciekawy koncert czy rezerwację stolika w prestiżowej restauracji. Są one dostępne dla klientów z najbardziej zasobnym portfelem, którzy spełniają ustalone przez bank kryteria.

Usługi concierge dostępne są w ramach bankowości prywatnej, a ich zakres stale się poszerza; tego typu ofertę znaleźć można m. in. na https://www.lionsbank.pl/concierge. Najbardziej wymagający klienci oczekują w pełni kompleksowej obsługi, która obejmowałaby nie tylko kwestie związane z finansami i zarządzaniem pieniędzmi, ale też sprawami podatkowymi, prawnymi czy księgowymi. Właśnie taka jest bankowość prywatna, która stawia przede wszystkim na indywidualne podejście do każdego klienta oraz spełnienie jego oczekiwań oraz dobranie oferty skrojonej na miarę potrzeb.

Usługi concierge to w tym przypadku dodatkowa korzyść wpisująca się w filozofię wieloletniej współpracy i obsługi na najwyższym poziomie, jakiej oczekują najzamożniejsi klienci.